peritus
Joined
Likes
0

Last seen

Profile posts Latest activity Postings About

 • Merhaba Manupile,
  Kusura bakma, arap ülkesi malum. İnternet pek kolay olmuyor. Mesajını ancak görebildim. Nerede "numara var ama vermem" diye yazmışım hiç hatırlamıyorum ama yazmışsam konu içinde geçen bir şeye espri katmak için olmuştur büyük ihtimalle.
  Türkiye'de adı "sahibe, mistress" vs geçen bayanlarla hiç ilgilenmiyorum ve telefonları ya da irtibat bilgileri de açıkçası hiç umrumda değil.
  Birileri ile irtibat kurmak istiyorsan sana www.fetisizm.com sitesini tavsiye ederim. uzantısı com değilse googledan fetisizm diye aratırsan ulaşabilirsin.
  Orada sahibe olduğunu söyleyen bayanların topicleri var. Ayrıca alt kısımlarda bir yerde "arkadaş arıyorum" tarzı bir şey de var.

  Sevgiler,
  sevgili peritus, senden çok rica ediyorum, ankaradan trample yapan guzel bir bayanın iletişim bilgisini ver lütfen.. aslı hanımın telefonunu almıştım. bir kere aradım ancak aksilik cıktı görüşemedik sonra da numara kayboldu. Pek forumlarla işim olmadıgı için iletişim bilgisi bulamıyorum. Var ise ankaradan trample yapan masöz olur, mistress olur lütfen iletişim bilgisi gönderirmisin?

  Çok buyuk guzellik yapmış olursun..

  "Ben de bir kaç numara var ama vermem" diye mesajına istinaden yazıyorum...
  Sevgiler.
  doğrudur, ancak değişme işini kendim yapamıyorum. supermod'a mail atmıştım.
  Dostum senin nick daha once zannedersem toe idi nasil degistirdin?Ben de degistirmeye calisiyorum ama bir yolunu bulamadim?
  doğrudur, Türk bankalarının verdiği kredi kartları ile satın alma yapılamıyor.
 • Loading…
 • Loading…
 • Loading…