üzücü haber

peritus

Nervous Tramplee
Aug 7, 2002
3,718
0
36
45
Istanbul/Turkey
Bu forum çok canlı iken bir sürü arkadaşlıklar kuruldu. O arkadaşlıklarımızı hala devam ettiriyoruz. Ancak bazıları aramızdan ayrılarak bizleri üzdü.
Önce trample34 dostum, kardeşim, aniden gitti.

Cumartesi günü de netmen75 kardeşim, Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Acılarının dindiğini bilmek tek tesellimiz oldu. Güzel mesajlarını göremeyecek olmamız da ayrıca üzücü tabi.

Allah mekanını cennet eylesin kardeşim. Huzur içinde uyu.

ayakdelis

New Member
Aug 4, 2002
513
0
0
Istanbul
Visit site
Peritus senden haberi aldığımda bir an dona kaldım.
Son 1 sene vefat konusundaki hassasiyetim babamın vefatıyla bir kat daha artmıştı, ve ondan beri çevremde o kadar çok vefat haberi aldım ki.
Her ölüm çok üzücü, hele de genç ölümler, ama acılarının dindiğini bilmek tek tesellimiz.
Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun Netmen75 kardeşim..

weird{jr}

Just Trample
Aug 10, 2002
1,982
6
38
Istanbul
Visit site
Yabancı foruma ana sayfadan ziyade direkt link ile giriş yaptığımdan beri, kaç aydır bu foruma göz attığımı hatırlamıyorum.. Bugün bir göz atayım dedim, şok oldum! Netmen75 bu forumun en kadim üyelerindendi, karşılıklı tanışma fırsatımız olmasa bile birbirimizi yakından tanıyor gibiydik, kendisini kaybetmiş olmamızdan dolayı -üzüntüden de çok- şoktayım şu anda...

ve üzüntüme üzüntü katan diğer kadim dostum ayakdelis, öncelikle baban ve diğer kayıpların için de sana ve yakınlarına önce baş sağlığı dilerim, sana epey bir zaman önce telefonla ulaşmak istedim, başaramamıştım... Muhtemelen yaşadığın (ve kısa zamanlı olmasını dilediğim) bu kötü zamanlardan ötürüydü... Tekrar bol sabır dilerim dostum...

Kit Carson

Texas Ranger
Mar 24, 2007
968
0
16
turkey
netmen75 öldü mü ya??:((( kaç yıldır ilk defa giriyorum foruma,karşılaştığım habere bak,tüh...Allah rahmet eylesin..

Jan 24, 2007
4
0
1
Çok üzüldüm Trample34 'ü kaybettiğimizden beri buraya pek uğramamıştım. Şimdi bir de Netmen75'in kaybı geldi çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin.